Preview Mode Links will not work in preview mode

NoOfficeAnymore Podcast


Sep 11, 2019

Команді NoOfficeAnyMore Podcast дуже пощастило поспілкуватися з Петром Савичем, онлайн-маркетологом, засновником компанії Sales Marketing Systems який легко керує своєю компанією і проводить переговори з будь-якого куточку світу.

Ми говорили про ВСЕ, від різниці між рекламою і маркетингом до того звідки взяти натхнення для початку свого бізнесу. Про шлях до NoOfficeAnyMore: від найманого працівника => фрілансера> керівника> заснування своєї компанії.

Також поговорили про мінуси підприємництва і про те що свій бізнес не для всіх і для щастя не обов`язково засновувати компанію. А для тих хто хоче почати бізнес, Петро розкаже як подолати труднощі і з чого почати.

✅ Переломний момент. Як надпис на чашці «Твоє життя, твій вибір» дав натхнення для відкриття свого бізнесу.

✅ Робота по найму — робота над ЧУЖИМИ проектами, ЧУЖИМИ мріями. Свій бізнес — СВОЯ справа, СВОЇ мрії.

✅ Підприємці — дивні люди, не хочуть працювати на когось 8 годин але готові працювати на себе 24 години на добу.

✅ Підприємництво це брати відповідальність за 100% результатів і найкращий тренінг по прокачці себе. Найкращий тренінг особистісного зростання: хочеш взнати себе — почни свій бізнес! 

✅ Порада від Петра — на підприємництві світ не сходиться. Зміст життя не в тому, щоб бути успішному в бізнесі, а в тому, щоб відчувати, що живеш.

 

Надіюсь Вам сподобався наш епізод і обов`язково слухайте другу частину інтерв`ю з Петром: як управляти он-лайн компанією за допомогою цифрової аналітики.

 Дякую за увагу! Побачимося в дорозі!

NoOfficeAnyMore team